Парки

Парк «Нова Софіївка» - м.Умань

Відкриття відбулося 14 липня 2019 р.на вулиці Садова, 53 — напроти центрального входу в «Софіївку». Це місце, яке переповнене природною гармонією у переплиті з різноманіттям автентичних культур.

Наші вироби на території парку : східні бесідки, різьблені дерев'яні скульптури, різьблені лавочки ,Бібліотека - дерево , Казковий будиночок ,арочний червоний місточок, чотири металевих ажурних мости, селянській міст, міст “Яцухасі” дерев'яні елементи в Українські садибі. Тому, якщо маєте бажання замовити виріб з дерева та металу - звертайтесь, наша майстерність та можливості не мають меж!

Ландшафтно-архітектурного парк “Острів Сакури” смт.Володарка

2016-2019 році ми працювали над створенням цього мальовничого куточку у Володарці.  Для парку ми виготовили :

 всі бесідки та альтанки у Східному стилі, бесідку у формі кулі, міст через рычку та маленькі декоративні мости, дитячий майданчик з кораблем, велику скульптуру “Левіофан “ ворота Торі ,дахи у Східному стилі для будівель,вхідні ворота клітки для зоопарку.

"Простір для відпочинку та спілкування"

Наприкінці 2019 р. виконали замовлення Громадського Бюджету Білої Церкви  –це не великий парк складається з двох бесідок, місточка, воріт Торі та лавок.

КонструкціЇ на Софіївській та Михайлівській площі в Києві

У 2016-2018 роках наші фахівці брали участь в установці конструкцій на Софіївській та Михайлівській площі в Києві під час підготовки до новорічних та великодніх свят. Наша компанія виготовляла та встановлювала великі центральні перголи, фестивальні будиночки.

Наши экспозиции

«Инь-Ян» — утонченная прямоугольная беседка, вобравшая в себя основные черты, характерные для восточной архитектуры.

Беседка «Сакура» — оригинальная четырехгранная беседка, выполненная в стиле страны восходящего солнца, станет прекрасным украшением вашего сада и излюбленным местом для отдыха!

Беседка «Сакура» декорирована с учетом лучших традиций Японии. Многоярусное строение крыши, согласно восточной философии, способствует созданию умиротворенного состояния души и сознания.

«Артель Ваброс» — компания по изготовлению парковых построек в восточном стиле, детских площадок, также других изделий из дерева и металла в Украине. Наше мастерство и технические возможности позволят воплотить в жизнь любой проект! Мы гарантируем индивидуальный подход к каждому клиенту, а также приятное сочетание цены и качества предоставляемых услуг

095-155-50-16; 097-578-87-41; e-mail: vabrosart@gmail.com